28. August 2020 - 11:30
Demokratų gatvė 34, LT-48421 Kaunas, Lietuva, Kaunas
Share it on:

Pasaulinė FINA Aquatics diena | Friday, 28. August 2020

Pernai Lietuvos pajūryje, Palangoje, pirmą kartą šalyje paminėta Pasaulinė FINA Aquatics diena vėl sugrįžta!Rugpjūčio 28 dieną, penktadienį, vandens mėgėjai kviečiami atvykti į Kauno plaukimo mokyklos baseiną „Vilija“ (Demokratų g. 34, Kaunas), kur susirinkusių dalyvių lauks įdomi edukacinė ir pramoginė programa ?

Registracija: https://bit.ly/2DtosHL | https://www.swim.lt/Rugpjūčio 29 dieną, šeštadienį, Aquatics dienos renginiai keliasi į Vilnių. Atvykę į Balsio ežero pagrindinį paplūdimį (Žaliųjų Ežerų g. 148B) galėsite sudalyvauti Vilniaus plaukimo maratono specialioje 300 m ilgio distancijoje ?

Registracija: https://www.swimvilnius.lt/Daugiau informacijos: https://cutt.ly/FINA_WAD_2020---

FINA (Tarptautinė vandens sporto šakų federacija) tradiciškai nuo 2016 metų kasmet kviečia savo nares prisijungti prie iniciatyvos padrąsinti ir paskatinti žmones iš viso pasaulio kuo daugiau judėti vandenyje – baseinuose, upėse, ežeruose ar atvirose jūrose ir didinti sąmoningumą apie mokėjimo plaukti būtinybę.FINA Aquatics dienos minėjimu yra populiarinamos vandens sporto šakos, prisidedančios prie socialinės žmonių gerovės ir jų vystymosi visame pasaulyje. Paprastai ši diena minima pirmąjį liepos savaitgalį, prieš liepos 19 d., kada 1908 metais buvo įkurta FINA, taip kiekvienais metais pažymint federacijos įsteigimą.