07. July 2020 - 20:45 till 22:00
Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki, Kraków
Share it on:

Contact i Improwizacja Taneczna wakacyjnie - Edward Rey | Tuesday, 07. July 2020

Contact i Improwizacja TanecznaZajęcia autorskie oparte na wieloletnim doświadczeniu i codziennej praktyce w zakresie tanga, kontakt improwizacji, improwizacji tanecznej, teatru tańca, partneringu, fizjoterapii i emisji głosu.WTOREK: 7, 14 Iipca - g. 20:45 - 22:00 - sala biała

PIĄTEK: 10, 17 lipca - g. 19:00 - 20:30 - nowa sala "piętro wyżej"

Po 18 lipca przerwa wakacyjna :)Uwaga! Na końcu znajdziecie REGULAMIN KORZYSTANIA Z PRZESTRZENI KONTAKTU NA CZAS PANDEMII! Zapoznajcie się z nim uważnie i weźcie go sobie, prosimy do serca! ♥Rozgrzewamy, oddychamy, rozmiękczamy wstępnie ciało, harmonizujemy i równoważymy energię by płynnie i otwarcie przejść w taniec.

Dążymy do kontaktu z samym sobą, do rozszerzenia percepcji aby twórczo, zmysłowo wejść w interakcję w przestrzeni w parze czy w grupie.

Otwieramy nowe drogi ruchowe w ciele, uczymy się, jak używać dynamiki, którą tworzymy w kontakcie z partnerem aby płynnie przejść do podniesień lub zejść do ziemi.

Otwieramy się do kontaktu z partnerem, by otwierać, dzielić i przetwarzać chwile w bezkresny i wieloobliczowy ruch taneczny.

( I oczywiście dobrze się bawimy!) :)O PROWADZĄCYM:

EDWAR REY - Tancerz i malarz. Absolwent krakowskiej ASP. Uczestnik X Akademii w Teatrze Gardzienice, oraz wielu innych warsztatów i szkoleń w zakresie tanecznym i teatralnym. Wielbiciel muzyki i podroży, założyciel Przestrzeni Ruchu i Tańca Kontakt.

Odkrył, tańczy i rozwija Tango od 2000 roku, wzbogaca i urozmaicam podejście do tańca poprzez wieloletnią praktykę w zakresie kontakt improwizacji, improwizacji tanecznej fizjoterapii i śpiewu.W 2000 roku odkryłem tango i od tej pory doświadczam ruchowo, tanecznie, teatralnie i muzycznie. Mam wielką słabość do tańca w parze, teatru tańca, improwizacji tanecznej, muzyki i śpiewu. Lubię szukać mostów pomiędzy rożnymi technikami i przede wszystkim czuć jak taniec i muzyka potrafią łączyć i inspirować ludzi._________________________________

CENNIK: http://kontaktprzestrzen.pl/ceny/

MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY - przyjdź po prostu! :)

WIĘCEJ INFORMACJI: www.kontaktprzestrzen.pl

W RAZIE PYTAŃ, DZWOŃ: 502296944 (Ewa) :)* REGULAMIN KORZYSTANIA Z PRZESTRZENI KONTAKTU NA CZAS PANDEMII:*Zapoznajcie się z nim, prosimy UWAŻNIE!!! i weźcie sobie do serca, to o czym w nim mowa. ♥- Wiemy, że to nieziemsko trudne ale POWSTRZYMAJCIE SIĘ, prosimy czas jakiś od wylewnych powitań, PRZYTULASÓW i innych podobnych - bliskich naszemu kontaktowemu duchowi - zachowań. Chcemy Was mieć ZDROWYCH i całych. :)- Przed wejściem do Kontaktu a potem według własnych potrzeb, używajcie prosimy ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH (znajdziecie je na miejscu w Kontakcie) i często MYJCIE ŁAPKI. ♥- Na terenie Kontaktu we wszystkich częściach wspólnych (patrz szatnia, recepcja, kuchnia, toalety) prosimy Was o NOSZENIE MASECZEK lub chust zakrywających usta i nos.Po wejściu na salę macie wolą rękę - możecie zdjąć maseczki lub w nich pozostać. :) Będzie to zależało od Waszych osobistych przekonań na ten temat.- Prosimy o przychodzenie tuż PRZED zajęciami i wychodzenie zaraz PO nich. Brzmi to mało kontaktowo ale niestety takie zachowanie ostrożności jest teraz wielce konieczne! :(- Załatwiając sprawy „formalne” NA RECEPCJI, prosimy zachowajcie możliwie daleki ODSTĘP (patrz: oprócz Kontaktowego Ogarniacza – 1 OSOBA PRZY STOLIKU!).WAŻNE! PROSIMY WAS O ZAŁATWIANIE WSZYSTKICH FORMALNOŚCI PRZED ZAJĘCIAMI! :)- Chcąc zakupić karnet, najlepiej skorzystajcie z KART PŁATNICZYCH (ewentualnie z odliczonej gotóweczki – i tu UWAGA! Znowu prośba o dezynfekcję łapek!).- Jeśli macie taką możliwość przyjdźcie na zajęcia JUŻ PRZEBRANI! Jeśli nie, schowajcie po przebraniu się RZECZY OSOBISTE do siatki lub plecaka i ZABIERZCIE ZE SOBĄ NA SALĘ.- Na sali utrzymajcie – o ile to możliwe – DYSTANS 2 METRÓW od siebie.- Najlepiej skorzystać ze SWOICH MAT– będzie Wam z pewnością milej, jeśli jednak nie posiadacie takowych, nie martwcie się, MATY i SPRZĘT potrzebny do ćwiczeń jest nadal DO WASZEJ DYSPOZYCJI, tylko – jedna ogromna prośba do Was – ZDEZYNFEKUJCIE go PRZED i PO zajęciach. :) (Środki do dezynfekcji będą dostępne w każdej z sal)- Koty, taka sprawa... TOALETY oczywiście są odpowiednio ZDEZYNFEKOWANE i DO WASZEJ DYSPOZYCJI ... W środku znajdziecie wszystkie potrzebne przybory do szczęśliwego i bezpiecznego odkażenia siebie i – dla nieufnych – również przestrzeni. ;) Nie krepujcie się Kochani, psikajcie ile wlezie. ;) - Mydło i środek do dezynfekcji niech będą naszymi najlepszymi przyjaciółmi. ;)- NA KONIEC APEL DO WAS KOTECZKI!!! - JEŚLI TYLKO CZUJECIE SIĘ NIEWYRAŹNIE POZOSTAŃCIE W DOMU, BY NIE NARAŻAĆ SWOICH KONTAKTOWYCH KOMPANÓW! :)WIELKIE DZIĘKI ZA ZROZUMIENIE SYTUACJI I WYJŚCIE NAM NAPRZECIW!LOVE FOREVER AND EVER, WASI KONTAKTOWI! ♥

Zdjęcie: Joanna Żmuda