16. January 2020 - 18:00 till 20:30
Share it on:

Dofinansowanie na kursu programowania | Spotkanie informacyjne | Codecool Polska Sp. z o.o. | Thursday, 16. January 2020

Przyjdź do nas, aby dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie (nawet 15.000 tys. zł) na kurs programowania w Codecool oraz poznać naszą ofertę edukacyjną. Projekt  Programator ma umożliwić osobom bez uprzedniego doświadczenia w IT uzyskanie  kompetencji niezbędnych do podjęcia pracy w charakterze programisty. Wydarzenie ma charakter informacyjny i jest całkowicie bezpłatne.
Spotykamy się 16 stycznia (czwartek) o godz. 18:00 w naszej siedzibie przy ul. Ślusarskiej 9 (obok Mocaka.Poznajmy się lepiej!
Jak uzyskać dofinansowanie na kurs programowania?
1. Aplikuj do projektu Programator za pośrednictwem ich strony (im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na otrzymanie dofinansowania):
https://programator.dudaone.com/
2. Jednocześnie możesz aplikować na kurs programowania w Codecool, aby przejść naszą wewnętrzną rekrutację: 
Kurs weekendowy:
https://codecool.com/pl/course/full-stack-weekend/
Kurs dzienny:
https://codecool.com/pl/course/full-stack-developer/
3. W Programatorze również przejdziesz wewnętrzną rekrutację i po potwierdzeniu przez programator udziału w projekcie, możesz wybrać Codecool, jako szkołę, w której będziesz uczył/a się programować!
O CODECOOL
Codecool to szkoła programowania, która przygotuję Ci do wyjścia na rynek pracy jako programistka/ka. Już po 12 miesięcznym kursie w naszej szkole będziesz w stanie podjąć pracę na takich stanowiskach jak: Full-stack developer, Front-end Developer, Back-end Developer i Bazodanowiec. 
Dlaczego warto wybrać kurs programowania właśnie w Codecool:
1. Zostań specjalistą w swojej dziedzinie. Umiejętność programowania jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Kurs programowania w Codecool przygotuje Cię do pracy na takich stanowiskach jak: back-end developer, front-end developer lub full-stack developer. Ponadto wyspecjalizujesz się w wybranej przez siebie technologii Java, C# lub Python.
2. Stawiamy na praktykę! Symulujemy środowisko pracy, już od pierwszych tygodni nauczania. Z nami przejdzieszprzez wszystkie etapy projektu rozpoczynając od planowania poprzez pracę nad kodem, na prezentacji projektu kończąc. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz się w swojej pierwszej pracy.
3. Soft skills górą.Dużą wagę przywiązujemy do tzw. Umiejętności miękkich, które są niezwykle cenione przez pracodawców w branży IT. Razem skupimy się na rozwoju takich kompetencji jak: prezentacja, komunikacja, praca zespołowa oraz konstruktywny feedback
4. Gwarantujemy pracę.Gwarantujemy Ci pracę w zawodzie, o którym zawsze marzyłeś/aś. Aż 98% naszych absolwentów pracuje w branży IT w takich firmach jak Motorola, EPAM, Samsung, Luxoft, ABB, Sabre, Asseco czy Capgemini.
Nowa grupa na kurs weekendowy startuje 8-9 lutego, w Warszawie i w Krakowie i jest to wspaniała szansa, aby zdążyć do tego czasu ze wszystkimi formalnościami :) 
Zachęcamy, nie zwlekaj i aplikuj już dziś do projektu programator, a dzięki temu wystartujesz ze swoją karierą w IT w Nowym Roku 2020!