05. September 2020 - 10:00
Maloka Staniątki, Krakow
Share it on:

KURS Chi Kung (Qigong) I stopnia: "Podstawowy Chi Kung" | Saturday, 05. September 2020

KURS CHI KUNG (Qigong) I stopnia "Podstawowy Chi Kung"

---------------------------------------------------------------------------------------------------Chi Kung (Qi Gong; Qigong) zwane jest medytacją w ruchu - są to łagodne ćwiczenia, w których określone układy ciała połączone są ze specjalnym oddechem i świadomością przepływu energii.Chi Kung pomaga rozładować stres, napięcia w ciele, poprawia koncentrację, pozwala wejrzeć w głąb siebie, wpływa kojąco na system nerwowy, poprawia samopoczucie, reguluje ciśnienie oraz wpływa bardzo korzystnie na pracę narządów wewnętrznych. Regularna praktyka utrzymuje sprawność i witalność ciała i stanowi doskonałą profilaktykę zdrowotną!DO KOGO KIEROWANY JEST KURS

- do osób z problemami zdrowotnymi (jako uzupełnienie leczenia, wzmocnienie organizmu, pomoc w oczyszczaniu i usprawnianiu ciała);

– terapeutów ruchowych, artterapeutów, instruktorów, szkoleniowców, coachów, lekarzy, psychoterapeutów;

– nauczycieli tańca i tancerzy, sportowców;

– praktyków medytacji, Zen itp ;

– dla każdej osoby, która chciałaby zastosować mądrość Wschodu w codziennej profilaktyce zdrowotnej.

-----------------------------------------------------------

WAŻNE! Nie jest to Kurs dla Nauczycieli Chi Kung!

W chińskiej tradycji (dotyczy to zarówno Tai Chi, jak i Chi Kung), wiedza poziomu nauczycielskiego pozyskiwana jest w trakcie wieloletniej, osobistej nauki i praktyki pod okiem Nauczyciela. Po kilku latach ćwiczeń, uczeń, który chciałby również nauczać inne osoby, musi otrzymać zgodę od swojego Nauczyciela i przejść osobny, indywidualny cykl szkolenia w tym kierunku.

-----------------------------------------------------------PROGRAM KURSU, GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

Kurs składa się z IV stopni, o różnym poziomie zaawansowania. W ramach kursu nauczane i praktykowane są chińskie zestawy Chi Kung - uzdrawiające techniki oddechowo-ruchowe (na każdym stopniu nauczany jest inny zestaw).

Na kursie przekazywana jest również wiedza na temat energetyki ludzkiego organizmu, form pobierania i sposobu generowania energii życiowej, a także informacje związane z żywotnością, witalnością i zdrowiem każdego z nas.

Chi Kung to najlepsza profilaktyka zdrowotna jaką możesz sobie codziennie fundować za darmo!

Szkolenia zakończone są wystawieniem certyfikatu ukończenia danego poziomu/stopnia Kursu.

Każdy z uczestników otrzymuje skrypt z podstawowymi informacjami na temat Chi Kung i wiedzą danego poziomu oraz płytę DVD z zestawem Chi Kung oraz ćwiczeniami i informacjami uzupełniającymi.


If you wish to delete this event continue here.