05. June 2020 - 20:00 till 21:00
Samodobro, Lublin
Share it on:

Kąpiel w Dźwiękach // Piątek // Czas trwania: 1h | Friday, 05. June 2020

„Dźwięk będzie lekarstwem przyszłości” ~Edgar CayceKąpiel w Dźwiękach to uzdrawiająca ceremonia muzyczna. Głównym aktorem tego spektaklu dźwięków będą gongi. Pojawią się one w asyście mis tybetańskich oraz wielu innych pięknych instrumentów (np.: dzwonków koshi, mis kryształowych, bębnów, okaryn, kijów deszczowych oraz wielu innych)To naprawdę wyjątkowa uczta dla zmysłów i wspaniała podróż dla świadomości ??✨?DLACZEGO WARTO?„Dźwięk słyszymy nie tylko uszami, słyszymy go każdym porem naszego ciała. Przenika całe nasze jestestwo i zgodnie ze swoim konkretnym działaniem spowalnia albo przyspiesza rytm krążenia krwi; pobudza albo koi układ nerwowy. Stymuluje człowieka do większych namiętności lub wycisza go przynosząc mu spokój.

~Hazrat Inayat Khan (1882 – 1927)Przepiękne spektrum dźwięku gongów zachwyca zawsze i nigdy się nie nudzi. Stymuluje uczucia i emocje, wprowadza w stan głębokiego relaksu. Nasze ciało, dusza i umysł w odpowiedniej formie przyjmują dźwięki gongu, aby w sposób naturalny odreagować stres i napięcia a następnie zsynchronizować i zharmonizować wszystkie elementy naszego organizmu.Praca z gongiem pobudza system nerwowy do regeneracji, wyzwala procesy samoleczenia, przynosi głębokie rozluźnienie, odbudowuje i ugruntowuje wewnętrzną radość i spokój.Mikro drgania mis powodują rozluźnienie mięśni na głębszych obszarach co powoduje rozluźnienie całych płatów mięśniowych, a nie tylko ich powierzchni.Oto tylko niektóre z możliwych efektów kąpieli w dźwiękach:

- łagodzi przewlekłe bóle

- likwiduje napięcia karku, pleców

- pomaga w nerwicach

- reguluje przemianę materii

- normuje ciśnienie

- poprawia krążenie

- poprawia koncentrację

- wycisza i relaksuje

- pomaga w bezsenności

- poprawia wygląd skóryCENA I SPOSÓB REZERWACJI:Ilość miejsc jest ograniczona (max 13 osób / koncert) dlatego wymagane są zapisy. Skontaktuj się z nami w celu dokonania "wstępnej rezerwacji":

☎ telefonicznie 530 138 000,

✉ mailowo: email

lub przez messenger na: Samodobro lub DźwiękopejzażeCENA REGULARNA:

? 35 zł płatne gotówką w dniu koncertuCO O KĄPIELACH W DŹWIĘKACH MÓWIĄ

NASI UCZESTNICY (wybrane recenzje z fanpage):

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Koncerty dają niesamowity relax, kto nie uśnie może usłyszeć jak kojące i niesamowite dźwięki i melodie tworzą Kasia z Marcinem na całej masie fantastycznych instrumentów. Miejsce jest piękne, z ogromnym sercem i CUDowną energią. DZIĘKUJĘ KOCHANI za to co robicie, za Was ???"

~Marta M-k (12 października 2019)"Wspaniały klimat, piękne dźwięki, pełen relaks. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania ???"

~Ania Nakonieczna (16 września 2019)"Kasiu, Marcinie otuliliście mnie wczoraj dźwiękami ❤️ Cudowne wrażenia. Dziękuję, że jesteście ?"

~Karolina Kasperek (5 października 2019)"Wspaniałe miejsce dla duszy i ciała. Cudowna energia ❤️"

~Eliza Wydrych-Strzelecka (19 grudnia 2019)"Przyjazne miejsce, cudowna atmosfera, świetna energia. Kąpiel w dźwiękach relaksuje wspaniale. Polecam ❤️❤️❤️"

~Magdalena Boguta (15 grudnia 2019)"Kapiel w dźwiekach była niesamowitym doświadczeniem ? Życzę każdemu przeżycia tej energii ? Wspaniale miejsce ?"

~Natalia Janasz (10 października 2019)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -INFORMACJE PRAKTYCZNE

(co zabrać i jak się przygotować):Kąpieli w Dźwiękach będziemy doświadczać w pozycji leżącej, dlatego warto mieć na sobie wygodny strój niekrępujący ruchy. Na miejscu będą już czekać na Ciebie wygodne materace, koce, wałki pod nogi, ale dla dodatkowego komfortu, warto zabrać z domu swoją ulubioną małą poduszkę, którą będzie można położyć pod głową. Co niezmiernie ważne, warto być te 15 min wcześniej, ponieważ punktualnie o czasie zamykamy drzwi i nie ma możliwości później dołączyć do wydarzenia w trakcie!O NAS:Koncert zagra dla Was:

? Kasia Grabowska - pasjonatka muzyki, z wykształcenia dyrygentka, z pasji terapeutka dźwiękiem,

? Marcin Janusz - pasjonat świadomego życia, którego przygoda z gongami zaczęła się niecałe 1,5 roku od intensywnego 9-cio dniowego warsztatu gongów z Tone of Life.Zapraszamy cieplutko ??

Kasia & Marcin