13. August 2020 - 20:30 till 23:00
Otwarta Pracownia Jazdów, Warsaw
Share it on:

Muzyka w Pracowni #76 | Thursday, 13. August 2020

Muzyka w Pracowni powraca!Z radością zapraszamy Was na kolejny koncerty w nowej, pandemicznej formule. Ogłaszamy tylko termin wydarzenia - gwiazda wieczoru pozostanie niespodzianką do ostatniej chwili. Ze względu na reżim sanitarny artyści będą grali w narożnym oknie, a Wy zajmiecie wyznaczone miejsca w ogrodzie. Wprowadzamy także zapisy ze względu na limit 100 osób, które zmieści się przed Pracownią. Wypełnij formularz, aby na pewno znaleźć się na liście i zapewnić sobie miejsce na jednym z naszych leżaków czy drewnianych pieńków.

https://forms.gle/ygJy1J1RMqx59Ej59

Zapraszamy na 20:30, start koncertu o 21:00.Sugerowana darowizna na organizację wydarzenia oraz utrzymanie i konserwację domku: 30 zł

Darowizny przyjmujemy tylko gotówką. Ot, taka nasza, osiedlowa rzeczywistość.Pamiętajcie o maseczkach, polecamy także coś na komary, a jak będziecie chcieli coś do picia z kuchni, to przyda się własny kubek.Na Jazdowie obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Przybywajcie do Otwartej Pracowni pieszo, rowerem lub komunikacją miejską.● ● ●Pomóż dalej działać Otwartej Pracowni!

Nie posiadamy stałego finansowania, utrzymujemy się z datków i pracy wolontariuszy. Zostań naszym Patronem - patronite.pl/otwartapracownia● ● ●Domek fiński 3/6 jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.