10. May 2019 - 13:00
Share it on:

Nero - wyjątkowy pies, szuka wyjątkowego człowieka! | Schronisko Na Paluchu | Friday, 10. May 2019

Nero - pies który ma w życiu pecha, adoptowany jako szczeniak i zwrócony po 3 latach… 4 lata spędzone w schronisku.. Nagle los się uśmiechnął ale tylko na 3 miesiące.. znudził się? Czy znów los zadrwił? Ludzie są nie odpowiedzialni? Wiemy na pewno że to nie wina psa.
Nero to bardzo stabilny pies, ułożony. Wie co to dom, gdzie się śpi, utrzymuje czystość, nie niszczy. Nero na początku jest nieufny nie ma w tym agresji ale na jego przyjaźń trzeba sobie zapracować. Gdy się otworzy do człowieka, obdarza go miłością i zaufaniem. Nero zna podstawowe komendy oraz grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Na spacerach jest grzeczny, nie ciągnie, nie zwraca uwagi na inne psy, a w kontakcie z nimi raczej nastawiony pozytywnie. Bardzo ładnie jeździ komunikacją miejską, uwielbia aportować i biegać. Opiekun musi być przygotowany na budowaniem więzi z Nero, poprzez pozytywne szkolenie i spędzanie czasu. Raczej nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Szukamy domu na zawsze, nie na chwile!
Adopcja jest możliwa po odbyciu min 3 spacerów przedadopcyjnych, o ile wzajemne relacje z osobą zainteresowaną nie budzą od początku jakichkolwiek wątpliwości.

Wolontariusze Kasia 533 115 039, Jadwiga 502 892 459
Opiekun Magda 513 932 996